תזונה ייעודית לספורטאים מבית הרבלייף ישראל

אם אתם מתאמנים חובבים, ספורטאים מקצועיים, עובדים על פיתוח הגוף או רצים למרחקים ארוכים, תזונת ספורט עם הרבלייף ישראל הוא חלק בלתי נפרד מאימוני ספורט. כשאנו מזינים את גופנו במזונות הנכונים ומקפידים על זמנים נכונים לאכילה, אפקטיביות האימון הגופני תהיה בולטת ומשמעותית הרבה יותר.


מהי תזונה ייעודית לספורטאים מבית הרבלייף ישראל?   

חשיבותם של אימוני ספורט בחייהם של כולנו קיבלו דגש משמעותי והפכו לפעילות חובה בעיני רבים. שילוב של אימוני ספורט מגוונים הם חלק משגרת היום של כולנו, בתדירות משתנה בהתאם ליכולות, לגיל, תחום העניין והזמן הפנוי.

נקודה חשובה שיש לקחת בחשבון, מלבד השפעתו החיובית של אימון ספורטיבי על בריאות הגוף והנפש של כולנו היא שילוב של תזונה מותאמת ונכונה עם אימוני הספורט. תזונה ייעודית לספורטאים מסייעת למיקסום תוצאות האימון הגופני, בין אם האימון נעשה על בסיס יומיומי ובין אם נעשה רק פעמיים בשבוע.

הרבלייף ישראל: מדוע תזונה ייעודית לספורטאים היא חשובה?

 
רבים מציבים להם למטרה בעת אימון הכושר להפוך את גופם לשרירי יותר וחטוב. מומלץ לקחת בחשבון כי אימוני כושר בפועל, מפרקים את השריר ולא תורמים לבנייתו. על מנת לסייע לגוף לבנות שרירים ולא לפרקם, עלינו לספק לו הזנה נכונה. תזונה ייעודית לאחר אימון תוך שילובם של מזונות שונים התורמים לבניית השריר, תמקסם את האפקטיביות של האימון הגופני והשפעתו על גופנו.

תזונה ייעודית לספורטאים מבית הרבלייף ישראל לפני האימון, במהלכו וגם אחריו תסייע לכם במספר מישורים:

תרומה מנטלית

שיפור ביצועים גופניים

סבירות פחותה להיפצע

בוסט משמעותי המסייע לשמירה על אורח החיים

התאוששות מהירה יותר במקרה בו אירעה פציעה

מקורותיה של תזונת הספורט 

בשנים האחרונות נראה שכולם מתאמנים: רצים, שוחים, הולכים ויש שאף מתחרים. אספקט נוסף שהפך מצולם ומוכר יותר ויותר לאחרונה הוא התזונה המלווה את האימון או מגיעה לאחריו. אבקות להכנת משקה ספורט לפני או אחרי אימון, הן ואחרות הפכו פופולריות ומצולמות מכל זווית. למעשה, על אף העיסוק הרב בנושא שצבר תאוצה בשנים האחרונות, המקור לתזונת ספורט ולחשיבות השילוב בין ספורט ותזונה הוא עתיק יומין. תיעודים קיימים עוד מתקופתם של הגלדיאטורים תיארו אכילה מסיבית של כמויות בשר גדולות לפני קרב. תיעודים נוספים מתארים שתיית אלכוהול לפני ריצות. ובכן, התמהיל התזונתי אליו כיוונו בעבר היה אומנם לא מבוסס, אך הסברה כי לתזונה ישנה השפעה על ביצועים ספורטיביים, עלתה כבר בתקופות קדומות.

מיתוסים אודות תזונת ספורטאים 

שתייה בזמן אימון מזיקה - אימונים ארוכים וקשים גורמים לגופנו לאבד חומרים חשובים כמו מינרלים ואף פחמימות. באימונים מסוג זה, משקה ספורט כמו CR7 DRIVE שהוא חלק מתזונה ייעודית לספורטאים מבית הרבלייף ישראל יהיה הבוסט הנכון שיסייע לנו לצלוח את האימון.

אחרי אימון אוכלים רק חלבונים - חלבונים הם החלק המהותי ביותר במלאכת בניית השריר, אך יחד עם זאת, צריכת חלבונים בלבד, לא תעשה את העבודה. השילוב התזונתי האופטימלי כולל גם פחמימות המסייעות לחלבונים במלאכה. PRO MAX, משקה התאוששות לאחר אימון, אף הוא חלק מתזונה ייעודית לספורטאים מבית הרבלייף ישראל מכיל את השילוב האידיאלי של כל הרכיבים להם זקוק גופך לאחר אימון: חלבון, פחמימות, חומצות אמינו, מינרלים וויטמינים.

כל עוד תתאמנו, תזונה לא נכונה לא תזיק לכם - אימונים אינטנסיביים מבלי מעטפת התזונתית הנכונה, יכולה בהחלט לפגום בבריאותנו, חסרים תזונתיים עשויים להחמיר ולפגוע בנו פגיעה של ממש. עשו לעצמכם טובה ושמרו על גופכם, זה מעולם לא היה פשוט יותר: תזונה ייעודית לספורטאים מבית הרבלייף ישראל.