הרבלייף באישור משרד הבריאות

מוצרי הרבלייף באישור משרד הבריאות: מהם מוצרי הדגל של החברה? 

אורח חיים בריא הופך לאפקטיבי יותר ואפילו מהנה, כשהגוף מקבל את כל מה שהוא צריך מהמזון, בהשלמת תוספים. המוצרים של הרבלייף המאושרים על ידי משרד הבריאות, יסגרו לכם את הפינה.

בין אם אתם עוסקים בספורט כתחביב או כמקצוע, הגוף שלכם זקוק לתזונה בריאה המותאמת לפעילות גופנית ולתוספי מזון להשלמה, כדי לחזק, לשפר ביצועים ולהקטין סיכון לפציעות.

כאן נכנסים לתמונה מוצרי תזונת הספורט של חברת הרבלייף, שמגיעים עם כל רכיבי המזון החיוניים לתמיכה באורח חיים פעלתני, משקל מבוקר ואפילו עור חיוני ורענן.

ההיסטוריה של חברת הרבלייף 

חברת הרבלייף אינטרנשיונל, נוסדה בארה"ב בשנת 1980, כחלק מחזונו של המייסד, מארק היוז. לאחר שאיבד את אמו בהיותה בת 36 מסיבוכים של דיאטה, החליט לגלות דרך טבעית ובטוחה יותר להוריד במשקל.

היוז הרחיק לסין כדי ללמוד את סודות רפואת הצמחים הסינית המסורתית ועם חזרתו, גייס צוות של מומחי רפואה ותזונה והקים את הרבלייף.

עד מהרה החלו מוצריה החדשניים של החברה, תוספי מזון ובהמשך גם מוצרי טיפוח,  לתפוס תאוצה, לאחר שהתברר האפקט שלהם  על ירידה במשקל, טיפוח הגוף ותחושה כללית טובה.

הרבלייף מציעה כיום ללקוחותיה תוכניות מובנות לניהול המשקל, המערבות את תוספי התזונה ומוצרי  הטיפוח שלה, המשווקים ב-94 מדינות ברחבי העולם.

המוצרים של הרבלייף באישור משרד הבריאות 

מוצרי הרבלייף, אם אלה אבקות להכנת שייקים, חטיפי חלבון או תוספי תזונה, פותחו על סמך מחקרים מדעיים, כדי לספק את הערכים הבריאותיים הנכונים ביותר ובמינונים הנכונים. הם מכילים את התמהיל האידיאלי של חלבונים, פחמימות, שומנים טובים ושאר המרכיבים החיוניים לבריאות ולתפקוד התקין של הגוף.

מוצרי הרבלייף, עומדים בנהלי הייצור ובתקנים הגבוהים בעולם. הם מיוצרים מהמרכיבים האיכותיים ביותר, בהתבסס על פורמולות, שפותחו כדי לענות על צורכי הלקוחות.

הייצור נעשה במתקני החדשנות והייצור (H.I.M) שלה בארה"ב ובסין ועל ידי שותפים במדינות נוספות. המתקנים החדשניים, מאפשרים בקרה הדוקה יותר על הליכי הייצור, על האיכות הסופית של המוצרים ועל האחסון הנכון ביותר, שיאריך את חייהם.

תהליכי ושיטות הבדיקה של חברת הרבלייף, מאושרים על ידי סוכנויות תקינה בינלאומיים.  הם כוללים זיהוי כימי של המרכיבים ובדיקת הטוהר והעוצמה שלהם וביצוע בקרת איכות, לאורך כל תהליך הייצור. בסיום הייצור, נערכת בדיקה מדגמית של התוצרים, כדי להבטיח את האיכות ואת אורך חיי המדף שלהם.

הרבלייף מקדמת בריאות על פני הגלובוס

הפעילות של חברת הרבלייף, מתבססת על תפיסת עולם הקרויה "מזרע למזון", שנועדה לשנות הרגלי תזונה בעולם. מדובר ביוזמה כלל עולמית, המהווה קו מנחה בכל הנוגע לתהליכי הייצור, הטכנולוגיה ומערכות בקרת האיכות, להבטחת הבטיחות והיעילות של המוצרים.

תפיסת העולם באה לביטוי גם בתמיכה במיזמים בינלאומיים באמצעות קרן ללא מטרות רווח בשם "תזונה לאפס רעב" (Nutrition for Zero Hunger),  במטרה לשפר את חייהם של ילדים בעולם בהנגשת תזונה בריאה, טיפול בהשמנת יתר ושיפור החינוך התזונתי.

במקביל, מעניקה הרבלייף חסויות ליותר מ-250 ספורטאים מקצועיים בעולם, בהם כדורגלן העל כריסטיאנו רונאלדו וכן לקבוצות ולאירועי ספורט בעולם, כמו גם לוועד האולימפי והפראלימפי בישראל.

מערך ההפצה של הרבלייף באישור משרד הבריאות 

חברת הרבלייף משווקת את מוצריה באמצעות מפיצים עצמאיים, בשיטת המכירה הישירה. צוות של יותר מ-2.3 מיליון מפיצים, מוכרים את מוצרי הרבלייף באישור משרד הבריאות, בלא פחות מ-78 מדינות בעולם. מחזור המכירות הקמעונאיות העולמי, מגיע ל-4.2 מיליארד דולר בשנה.

בנוסף, יצרה החברה סביבה קהילה, המחויבת לסייע ביצירת שינוי הרגלי חיים ולקוחות החברה יכולים ליהנות כיום מתוכנית מקיפה לאורח חיים בריא, המותאמת ליכולותיהם ולצרכיהם ומשולבת בתמיכה אישית.