מוצרים herbalife

herbalife מוצרים היא חברה בינלאומית המתמחה בייצור ושיווק מוצרי תזונה, הרזיה ותוספי מזון. החברה פעילה במעל ל-90 מדינות, וביניהם גם ישראל. אך מהו האמת העומדת מאחורי המותג הזה, ואיך הרבלייף ישראל מתמודדת עם הגבלות ותקנות הפועלות במדינתנו?

herbalife מוצרים - התמקמות בשוק בישראל 

חלק חשוב מההליך, הוא הקפדה על תזונה נכונה ומותאמת. חשוב להיצמד לתפריט שהותאם אישית על ידי איש מקצוע ולשמור על מאזן קלורי שלילי. מומלץ לגבש תוכנית תזונתית יומית או שבועית בתוך סדר היום, שתבטיח היצמדות לתפריט ומניעת משברים.

התוכנית התזונתית יכולה לכלול שקילת מזון וספירת קלוריות וניתן להיעזר לשם כך באפליקציות ובמחשבונים.

המותג בין האגדה למציאות

שומנים בריאים, כמו אלה המצויים בשמן זית, אבוקדו, טחינה, אגוזים וזרעים, חיוניים לתפקודים רבים בגוף כמו ספיגת ויטמינים, בניית קרומי התאים, אחסון אנרגיה, ייצור הורמונים ועוד, אך יש להגביל צריכת מוצרי עתירי שומן מהחי, כמו בשרים שמנים ומוצרי חלב עם אחוזי שומן גבוהים.

יש לדעת שגרם אחד של שומן מכל סוג, שווה 9 קלוריות. ההמלצה לצריכת שומן בריא, עומדת על רבע מסך הקלוריות היומי.

herbalife מוצרים ומשרד הבריאות

פעילות אירובית יומיומית חיונית לשימור סיבולת לב ריאה, שריפת קלוריות ועוד וחייבת להיות חלק בלתי נפרד ממשטר האימונים שמטרתו להגיע לחיטוב.

פעילות אירובית יכולה להיעשות בצעידה מהירה, רכיבה על אופניים או שחייה, בנוסף לשינוי הרגלים כמו טיפוס במדרגות במקום במעלית וויתור על הרכב מדי פעם, לטובת הליכה ברגל. מומלץ לבצע 120-150 דקות של אירובי בשבוע.

יתרונות מוצרי הרבלייף

אחד העקרונות החשובים לשמירה על הבריאות בכלל ועל המשקל בפרט, היא הקפדה על שינה מספקת בלילה. עייפות הנגרמת מחוסר שינה, תעורר עצבנות וירידת אנרגיה שתביא לתחושת רעב מוגברת. מומלץ לישון ברציפות 7-9 שעות בלילה. פיצוי על שעות שינה במהלך היום, יסייע פחות. 

חסרונות מוצרי הרבלייף

כדאי מאוד לגוון במזונות שצורכים, בעיקר בסוגי הירקות והפירות, גם למען הבריאות וגם כדי לא להשתעמם. מומלץ להימנע מאלכוהול, במקרה זה כדי לחסוך בקלוריות ריקות. יין, יש לציין, בעיקר האדום, מכיל גם נוגדי חמצון שמקורם בענבים

במקביל חשוב להקפיד על שתייה מספקת של מים, המגבירים את קצב שריפת הקלוריות ותורמים לתחושת שובע. מומלץ לשתות 10-12 כוסות מים ביום (כ-2 ליטר) וגם חליטות של צמחים יתאימו.

herbalife מוצרים - המלצות לצריכה בטוחה 

כפי שנאמר לעיל, אחת הפעולות החשובות שיש לבצע בדרך לחיטוב, היא צריכה גבוהה של חלבון. החלבון מתפרק בתהליך העיכול לחומצות אמינו, המגיעות דרך מחזור הדם לתאי השריר, שם הן אחראיות על יצירת תאי מסת שריר ועל הגנה עליהם מהתפרקות.

מאחר שקשה לצרוך את כל תכולת החלבון הנדרשת מהמזון (מה גם שמקורות החלבון מהחי, מכילים שומנים רוויים וכולסטרול), הדרך המומלצת לצרוך את החלבון הדרוש לחיטוב מהיר ואפקטיבי, היא בצריכת תוספי מזון ומשקה חיטוב.


כל המוצרים המשווקים באתר חברת הרבלייף הם מקוריים. המוצרים מאוחסנים ונשמרים בצורה המיטבית, בהתאם לדרישות חברת הרבלייף העולמית.

רכישת מוצר באתר מלווה בייעוץ חינמי ממומחי החברה. מוצרי החברה נארזים בקרטון אטום ומגיעים לבית הלקוח בתוך חמישה ימי עסקים, המשלוח בחינם.