הרבלייף דיאטה: תזונה בריאה ותוספי מזון

שינוי תזונתי, פעילות גופנית ושימוש בתוספי מזון, עומדים בבסיסה הרבלייף דיאטה הכוללת תמיכה אישית וליווי צמוד.

השמנת יתר היא כידוע מגפה כלל עולמית וגם בישראל, על פי נתוני משרד הבריאות, מעל לכ-70% מהאוכלוסייה, סובלים ממשקל יתר. הסיבה היא, קל להניח, לצד סיבות גנטיות, הרגלי חיים בעייתיים כמו צריכת יתר של מזונות עתירי סוכר ושומן ומחסור בפעילות גופנית.  

מעבר לצד האסתטי ולקושי להתנהל עם משקל עודף, השמנת יתר פוגעת בבריאות ומחוללת מחלות לב, לחץ דם גבוה, סוכרת  וסוגים שונים של סרטן.  

גם בתקופה שבה מדובר על הצורך בדימוי גוף חיובי בכל מצב ועל התנגדות לתכתיבי רזון אופנתיים, אם אתם בעלי משקל עודף, אתם כנראה רוצים לרזות.

מהי דיאטה של הרבלייף?

הרבלייף דיאטה היא התפריט המותאם אישית שתמצאו בשולחנכם, היא פורצת דרך בגישת התזונה המסורתית. מהותה מבוססת על עקרונות התזונה המאוזנת ביותר, ומתבצעת תחת פיקוח המשרד הבריאות, שמתרגם את ההנחיות המדעיות בצורה מומנצית לתפריטים מוכנים, טובים, וטעימים. הרבלייף דיאטה אינה סתם דיאטה, היא אופציה לחיים בריאים וטובים. המשרד לא רק דואג להפחתת כמויות הקלוריות והשומנים בתפריטים, אלא גם מתייחס לטעמים ולאיכות המזון, במטרה להציע לציבור הרחב אפשרויות להנאתם ממזון טעים, בריא ומאוזן.

מה כולל התפריט?

מדובר בתפריט שנוצר בעזרת מדענים תזונאים מובילים, אשר עוברים בסקר את צרכי האוכל של האדם הממוצע, ובונים מסלול תזונה מאוזן בצורה יעילה ונגיעה לכלל האוכל. התפריט משולב גם בהגברת המודעות לתזונה בריאה, על ידי כמה מכללות שחוק הסל המצטרפות להרבלייף בהינתן אפשרות כזו למעמד הציבור הרחב. בראש תפריטי ההרבלייף נמצאים אפשרויות עשירות בירקות, פירות וחומרים מזון איכותיים, תוך ערבוב חלבון צמחי, חומרים מאזניים ושומנים בריאים. תפריטי ההרבלייף מעניקים לציבור אפשרות להנות מאוכל בריא, טעים ומגוון.

בנוסף לתועלות הבריאותיות שבהן נהנים מתפריטי ההרבלייף, הם מצרים תוך כדי אכילה גם לשימור הסביבה. ההתמקדות בחומרים טבעיים וצמחיים מפחיתה את המשטרים והפגיעה בסביבה, ובכך מציבה את הרבלייף דיאטה בקדמת הרעיונות לתזונה מאוזנת וטובה לבריאות האדם והסביבה.

מה חשוב לקחת בחשבון?

באופן טבעי, כשמדובר בכל דיאטה או תוכנית תזונה, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו. אף על פי שהרבלייף מציעה את ההתקנים לתזונה מאוזנת ובריאה, היא אינה תואמת לכל אחד. לכן, מומלץ לבדוק תמיד את המגבלות והצרכים האישיים שלכם עם מומחה בתזונה.

מצד שני, עם הגברת ההיכרות והתמיכה מצד המשרד הבריאות, רבים מאיתנו רואים את ההרבלייף כגישה המצליחה לשדרוג התזונה היומיומית. הרבה חברות אחרות בתחום הבריאות הצטרפו לטרנד ומציעות מוצרים ותוספי תזונה שמתאימים לתפריט ההרבלייף.

ביקורות ומחקרים

הביקורת והמחקר המדעי המתבצעים סביב הרבלייף דיאטה מצביעים על כך שהגישה הזו לתזונה איננה רק עניין של מודה עוברת. בהתבססותה על עקרונות מדעיים, היא מספקת לצרכן המודע את הכלים להפעלת שליטה רבה יותר על הבריאות הגופנית שלו. כך, למשל, התרכזות בחלבונים צמחיים מסייעת בתמיכה בשרירים ובמינימום ההזרמה של כולסטרול לגוף. במקביל, כמו כל דיאטה או גישה לתזונה, חשוב לקבל את המדע והמחקרים העומדים מאחורי המלצות התזונה המוצעות. הסקרנות והחקר העצמי הם חלק בלתי נפרד מהבחירה המושכלת של אפשרויות תזונה. המלצות המשרד הבריאות כאשר מדובר בהרבלייף דיאטה מספקות יתרון מוחלט, אך כמובן שזה אינו פטור מבחינה עצמאית ומודעה.

הרבלייף דיאטה או שינוי הרגלי חיים? 

אבל דיאטה, שפירושה משטר אכילה, לא צריכה להיות מכוונת רק לירידה במשקל. היא צריכה להתבטא גם בשיפור הערכים בבדיקות הדם וגם בעלייה בחיוניות ובאנרגיה, שיפור במצב הרוח, תחושה גופנית משופרת ורמת ריכוז ותפקוד טובה יותר.

דיאטת הרבלייף מציעה שיטת תזונה קלה בטוחה, לשיפור הבריאות ולירידה במשקל, באמצעות שינוי הרגלי אכילה וחיים. התוכנית כוללת תפריט מאוזן בהתאמה אישית, עם השלמה תזונתית, באמצעות תוספי מזון.

אחד מסודות ההצלחה של השיטה הוא, שלא מדובר בדיאטה קיצונית, אלא בשינוי מדורג ומודע, המאפשר ירידה הדרגתית ובריאה במשקל. המתנסים בתוכנית הרבלייף דיאטה, זוכים לליווי צמוד של מאמן אישי, לאורך שמונה שבועות, לתמיכה במוטיבציה ולהשגת תוצאות טובות יותר.

תוספי מזון המזון של הרבלייף לדיאטה

מוצרי הרבלייף לתמיכה בהרזיה, בהם אבקות לשייקים ותרכיזים, מבוססים על ריכוז של רכיבים תזונתיים חיוניים כמו חלבון, ויטמינים ומינרלים, במינימום של קלוריות, שבאים בעסקת חבילה עם חלק ממוצרי המזון.

שייק מאבקת חלבון בתוספת אגוזים, שקדים, פירות יבשים או טריים, בהתאם להעדפה, יכול לשמש כארוחה שלמה ומזינה. היתרון של צריכת השייקים הוא תחושת השובע שהם יוצרים, מבלי ליצור תחושת כובד, המנטרלת את הרעב ואת הצורך בנשנושים לאורך כל היממה.

חבילות ומסלולים

את דיאטת הרבלייף, אפשר לבצע בכמה חבילות ומסלולים, כדי להתאים את התוכנית בצורה המדויקת ביותר לצרכים, להעדפות התזונתיות ולתנאי ואורחות החיים של כל אחד ואחד.

ניתן לבחור בחבילה בסיסית, מתקדמת או מושלמת ובין מסלולים של ירידה במשקל ובאחוזי שומן, למסלולים השמים דגש על בניית מסת שריר, המתאימים למתאמנים.

לאחר בניית התוכנית האישית, ניתן לקבל ממפיצי החברה ליווי ומעקב רצוף, הכוללים שקילות ומדידות, אם במפגש פנים אל פנים או באמצעות קבוצת הוואטסאפ של מפיצי הרבלייף. הקבוצה מספקת בנוסף, מידע, טיפים ומתכונים, לצד תמיכה ועידוד מצד המדריכים וחברי הקבוצה.

דיאטת הרבלייף ללא מיסטיות: מדריך מקיף לבריאות ותזונה

בנוף ההולך ומתפתח של מגמות תזונתיות ואסטרטגיות לניהול משקל, דיאטת הרבלייף זכתה לתשומת לב כפתרון פוטנציאלי לאלו המבקשים להשיג את יעדי הבריאות והכושר שלהם.

הבנת דיאטת הרבלייף

דיאטת הרבלייף היא תוכנית אכילה מובנית המשלבת מוצרי תזונה של הרבלייף, כולל שייקים, תוספי מזון ותחליפי ארוחות. הנחת היסוד של דיאטה זו היא לספק לאנשים דרך נוחה ומובנית לנהל את צריכת הקלוריות שלהם, לקדם ירידה או תחזוקה במשקל ולהשיג תזונה מיטבית.

מרכיבי המפתח של דיאטת הרבלייף

שייקים להחלפת ארוחה: מרכזי בדיאטת הרבלייף הם שייקים להחלפת ארוחה המשמשים כתחליף לארוחות מסורתיות. שייקים אלה נועדו לספק חומרים מזינים חיוניים תוך הפחתת צריכת הקלוריות הכוללת.

תוספי מזון: הרבלייף מציעה מגוון תוספי תזונה שמטרתם לתמוך בניהול משקל וברווחה כללית. תוספי מזון אלה עשויים לכלול ויטמינים, מינרלים ותמציות צמחים.

תזונה מאוזנת: דיאטת הרבלייף מדגישה את חשיבותה של תזונה מאוזנת, ודוחקת באנשים לצרוך מגוון מזונות עשירים בחומרים מזינים בנוסף למוצרי הרבלייף.

היתרונות של דיאטת הרבלייף

נוחות: דיאטת הרבלייף מציעה נוחות על ידי מתן אפשרויות ארוחות מובנות שקל להכין ולצרוך, מה שהופך אותה למתאימה לאנשים עם אורח חיים עמוס.

בקרת מנות: שייקים להחלפת ארוחה ותוספי מנות יכולים לעזור לאנשים לנהל את צריכת הקלוריות שלהם ולשלוט בגודל המנות.

תמיכה תזונתית: מוצרי הרבלייף מנוסחים כדי לספק חומרים מזינים חיוניים, המסייעים לאנשים לעמוד בדרישות התזונתיות היומיומיות שלהם.

ניהול משקל: כאשר מבוצעים לפי ההוראות, דיאטת הרבלייף עשויה לתמוך ביעדי ירידה במשקל או שמירה על המשקל על ידי יצירת גירעון קלורי.

לפני שמתחילים

שונות אישית: היעילות של דיאטת הרבלייף יכולה להשתנות מאדם לאדם על סמך גורמים כמו חילוף חומרים, רמת פעילות ובריאות כללית.

התייעצות: לפני שמתחילים בתוכנית דיאטה כלשהי, כולל דיאטת הרבלייף, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע רפואי או דיאטנית רשומה כדי לוודא שהיא מתאימה לצרכי הבריאות האישיים שלך.

שילוב דיאטת הרבלייף באורח החיים שלך

אם אתם שוקלים את דיאטת הרבלייף, הנה כמה צעדים שכדאי לנקוט:

השכלה: למדו את עצמכם על עקרונות הדיאטה, כולל שייקים להחלפת ארוחה, תוספי מזון ותזונה מאוזנת.

התאמה אישית: התאם אישית את הדיאטה כך שתתאים לצרכים התזונתיים, להעדפות ולמטרות הבריאות שלך.

מגוון: גם תוך כדי שילוב מוצרי הרבלייף, שאפו לכלול מגוון של מזונות מלאים כדי להבטיח צריכת רכיבים תזונתיים מגוונים.

תפריט יומי: הרבלייף דיאטה

אחד העקרונות החשובים לצריכת תזונה בריאה, הוא תכנון מראש. תפריט יומי קבוע ומגובש, יכול לסייע מאוד לשמור על משטר אכילה נכון, שיספק את כל הרכיבים התזונתיים הדרושים ואף ישמור על ערנות ואנרגיה, לאורך כל שעות היום.

התפריט היומי צריך להכיל את כל רכיבי התזונה החיוניים והוא יכול להתחלק לשלו הארוחות המסורתיות עם חטיפים בין לבין, או כארוחה קטנה כל שעתיים-שלוש, לשמירה על איזון ברמת הסוכר בדם.

בסיס התפריט  של הרבלייף, הוא שייק. את השייק מכינים מאבקה בצירוף נוזלים מים או חלב. הוא מקבל מרקם קרמי ומשביע, השייק מהיר הכנה, טעים ומכיל 18 ויטמינים ומינרלים וכ - 20 גרם חלבון.

את השייק הראשון יש לשתות לא יאוחר משעה וחצי מיקיצת הבוקר והוא יכול להוות תחליף לארוחה שלמה ומזינה, בעיקר כשמשלבים בו ירקות, פירות, תבלינים בריאותיים, אגוזים, טחינה ועוד.

בנוסף לאבקת השייק, מצורפים לחבילת ההרזיה של הרבלייף אבזרים כמו סרט מדידה, דף מעקב ושקילה, שייקר וכפית מדידה וכן מוצרים נוספים של החברה התומכים בירידה במשקל: תרכיז אלוורה המפחית את רמת החומציות בקיבה ומרגיע את מערכת העיכול, אבקה להכנת משקה סיבים תזונתיים המנקה את מערכת העיכול ומאזן את רמת הסוכר בדם ואבקת משקה צמחי מרען, הממריץ את האנרגיה ומאיץ את חילוף החומרים.

מוצרי הרבלייף אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלות כלשהן

כל ההפניות לבקרת משקל קשורות לתוכנית ניהול משקל של הרבלייף, הכוללת, בין היתר, תזונה מאוזנת, פעילות גופנית קבועה, שתיית נוזלים מספקת בכל יום, תוספי תזונה אם צריך ומנוחה נאותה. התוצאות הן אישיות ועשויות להשתנות.


כל המוצרים המשווקים באתר חברת הרבלייף הם מקוריים. המוצרים מאוחסנים ונשמרים בצורה המיטבית, בהתאם לדרישות חברת הרבלייף העולמית.

רכישת מוצר באתר מלווה בייעוץ חינמי ממומחי החברה. מוצרי החברה נארזים בקרטון אטום ומגיעים לבית הלקוח בתוך חמישה ימי עסקים, המשלוח בחינם.