אבקת משקה הרבלייף

סגנון החיים המודרני מאלץ אותנו לא פעם לרוץ מדבר לדבר, מתחנה לתחנה: עבודה, לימודים, משפחה ועוד. עבור מי שתזונה ואורח חיים בריא הם בראש מעייניו, האינטנסיביות הזו עשויה להוות אתגר. מי מאיתנו לא "חטף" ארוחה מאולתרת שאינה מזינה במיוחד רק כי לא היה לו זמן? דילג על ארוחה, או פשוט נשנש לאורך היום? ובכן, לא עוד! הרבלייף מציעה שילוב מושלם בין בריא, מזין וטעים. אבקת משקה הרבלייף מציעה ריכוז אידיאלי של ויטמינים, סיבים תזונתיים וחלבון במגוון טעמים רחב. מהיום, פשוט טעים ונוח לשמור על הבריאות!

במהלך היום יום שלנו, אנו נדרשים רבות להיות בשיא שלנו: להיות פעילים, חדים, ערניים, עם ריכוז ואנרגיה גבוהה. בפועל, דרישה זו היא לא תמיד פשוטה! על מנת לעמוד בקצב, עלינו להתחיל בשמירה על בריאותנו. מה זה אומר? מחד, עלינו לוודא כי אנו צורכים את הוויטמינים, המינרלים, כמות החלבון והאנרגיה הדרושים לנו ביום ומאידך, כל הטוב הזה צריך להיות טעים ומשביע וכמובן לא להכיל קלוריות רבות מדי. אפשרי? בהחלט!


מהי אבקת משקה הרבלייף?   

מוצר זה מוצע במגוון רחב של טעמים טעימים להפליא ומאפשר לכם הכנה קלה ופשוטה של ארוחה בריאה, משביעה וטעימה בפחות משתי דקות. האבקה מבוססת מחקר מדעי על מנת שתכיל בדיוק את מה שהגוף שלכם צריך.

הכנת המשקה - בין אם אתם במשרד או בבית, את המשקה הזה תוכלו להכין בפשטות ובמהירות. הצטיידו בכוס, הוסיפו 2 כפות מאבקת המשקה של הרבלייף, הוסיפו חלב, מומלץ דל שומן והחלו בערבוב המשקה. ניתן לערבב באמצעות בלנדר או ידנית. במידה ותרצו את המשקה סמיך יותר ומרענן, ניתן להוסיף קוביות קרח.

תוספות - אבקת משקה הרבלייף מוצעת במגוון רחב וטעים להפליא של טעמים. ניתן להוסיף אל המשקה מגוון תוספות שישתלבו מצוין ויוסיפו לערכו התזונתי של המשקה: אגוזים, פירות, ירקות ותבלינים שונים.

אבקת הרבלייף בטעמים - מהם הטעמים השונים של אבקות המשקה של הרבלייף? מוכנים? משקה בריא ומזין יכול להיות גם טעים, ואפילו מאוד! משקה וניל עוגיות, קפוצ'ינו, שוקולד, וניל, מלון, תות… כל הטוב הזה עם הוויטמינים, המינרלים והחלבון שגופכם צריך. מי צריך יותר מזה?

אבקת משקה הרבלייף: הדרך לתזונה מאוזנת מעולם לא הייתה פשוטה יותר

צרכת כבר אשלגן היום? ומה בנוגע לביוטין, סלניום או מגנזיום? רבים מאיתנו פשוט אינם מודעים לוויטמינים ולמינרלים החשובים לתפקוד התקין של הגוף. בין ריצות היום יום, התפקידים השונים המוטלים עלינו בשלל מסגרותינו תחזוקת הגוף עשויה להיזנח אי שם מאחור.

אבקת המשקה מבית הרבלייף מציעה לך ריכוז מדויק של מחצית מכמות המינרלים והוויטמינים להם זקוק גופך ביממה, בכוס משקה אחת. עיכול בריא, חלבון, תחושת שובע ושמירה על משקל מאוזן בדרך אליכם, מוזמנים להתחיל ולערבב את המשקה.

מה במשקה? על הוויטמינים והמינרלים השונים 

כשאנו צורכים את כל הדרוש לנו מבחינה תזונתית אנו מאפשרים לגוף שלנו לתפקד בצורה מיטבית. כשבתפריט היומי שלנו חסר ויטמין או מינרל, נחוש פעמים רבות עייפים יותר, פעילים וחיוניים פחות. לכל אחד מן המרכיבים ההכרחיים בתזונתנו השפעה שונה וחשובה על בריאותנו. להלן רשימה חלקית של הרכיבים החשובים אותם תוכלו לקבל בכוס המשקה הטעים המבוסס על אבקת משקה הרבלייף:

ויטמין  E- הכרחי לתפקוד תקין של מגוון מערכות בגופנו, שרירים, עצבים, דם, תפקוד לב תקין

חומצה פולית - קריטית עבור נשים, בייחוד בתקופת הפוריות, מסייעת לייצור תאים

ויטמין  D3- בכדי לחזק את הרקמות השונות בגופנו, השיניים, העצמות, צריכת הוויטמין הינה הכרחית

נחושת - לפעילות תקינה של האנזימים והחלבונים בגופנו

סלניום - חיזוק מערכת החיסון, האטת תהליך ההזדקנות

יוד - מסייע לפירוק שומנים ואף תורם למניעת צלוליטיס

תיאמין - מסייע להמיר פחמימה, שומן וחלבון לאנרגיה, מסייע בשיפורה של הראייה

מנגן - חשוב לתפקוד תקין של האשכים, משפיע על תהליך הגדילה התקין ותהליך היווצרות הדם

ברזל ממלא - אחראי על הובלת החמצן בתאים האדומים של הדם

לסיכום 

בפעם הבאה בה תוקף אתכם רעב אך אתם חסרי זמן וכוח להכין לעצמכם מנה מזינה, אל תחטפו את הדבר הראשון במקרר! הכינו לעצמכם משקה מזין מבוסס אבקת משקה הרבלייף וכך תבטיחו לעצמכם תזונה בריאה לגוף, טעם מרענן ונהדר והכל בפחות משתי דקות הכנה.